IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela,


•    o godz. 17.15 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym,


•    grupa Caritas przed kościołem, tam można nabyć baranki, świece wielkanocne oraz kartki świąteczne, dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na pomoc ludziom ubogim naszej parafii,


•    do skarbony w przedsionku kościoła można złożyć swoją ofiarę na kwiaty i urządzenie Grobu Pańskiego,


2.    W środę, 17 marca podczas Mszy św. o godz. 18.00 J. E. Ks. Bp Henryk Wejman udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu  dojrzałości chrześcijańskiej. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania, świadków i całe rodziny do naszej świątyni już o godz. 17.30 na wspólna modlitwę do Ducha Świętego, aby we wspólnocie modlitewnej oczekiwać na dary Ducha Świętego. Dzień wcześniej, we wtorek o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania razem z rodzicami, podczas Mszy św. rodzice uroczyście przekażą swoim dzieciom poświęcone krzyże, znak naszej wiary.


3.    W piątek 19 marca, przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, Patrona Kościoła Powszechnego. Zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30, 7.00, 12.00 i 18.00. O godz. 19.00 zapraszamy do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej małżeństwa.


4.    W piątek  zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej: dzieci o godz. 16.30, ogólna o godz. 17.30 i młodzież o godz. 19.00.


5.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 14.03.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski