IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela ,


2.    Ks. Bronisław Jałowiec, który od 25 sierpnia 2012 r. służy w naszej parafii posługą duszpasterską, podjął decyzję, że z dniem 1 maja zakończy pracę w naszej parafii.
Ksiądz Arcybiskup wyraził zgodę, aby ks. Bronisław mógł zamieszkać w domu rodzinnym na terenie Diecezji Rzeszowskiej.
Dziękujemy za wieloletnią, pełną poświęcenia i zaangażowania pracę w naszej parafii, życząc czerstwego zdrowia, długich lat życia pod opieką Matki Bożej.
Ks. Bronisław w środę 28 kwietnia o godz. 18.00 odprawi swoją Mszę św. na pożegnanie w naszej parafii. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.


3.    Przed nami miesiąc maj, który  jest poświęcony czci Najświętszej Marii Panny. Zapraszamy codziennie w maju na nabożeństwa po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele
i święta o godz. 17.30.


4.    W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca maja, od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, o godz. 18.00 Msza św. przebłagalna za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych.


5.    Jesienią ub. roku wiele osób rozpoczęło lekturę Pisma świętego. Na zakończenie Tygodnia Biblijnego ufundowaliśmy tzw. Biblię nawarską dla osoby, która pierwsza przeczyta całe Pismo Święte. Biblia nawarska to Nowy Testament z duchowym komentarzem. Zapraszamy do zdrowej rywalizacji.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 25.04.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski