VII NIEDZIELA WIELKANOCNA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    o godz. 17.00 nabożeństwo ku czci Matki Bożej razem z dziećmi, które były dzisiaj u Pierwsze Komunii św.,


2.    Miesiąc maj jest poświcony czci Najświętszej Marii Panny. Zapraszamy codziennie w maju na nabożeństwa po Mszy św. o godz. 18.00.


3.    W czwartek o godz. 20.00 zapraszamy do kaplicy Jezusa Miłosiernego mężczyzn, którzy chcą się modlić za swoje żony i całe rodziny.


4.    Sobota, 22 maja to Wigilia Zesłania Ducha Świętego, o godz. 19.00 zapraszamy do naszej świątyni dzieci, na wspólne modlitewne czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. Natomiast o godz. 20.00 zapraszamy na czuwanie modlitewne wszystkich, którzy we wspólnocie modlitewnej chcą umocnić swoją wiarę.


5.    W następną niedzielę, 23 maja, podczas Mszy św. o godz. 9.30, druga grupa dzieci klas trzecich przystąpi do Pierwszej Komunii św.  Spowiedź dla dzieci, ich rodziców, rodzeństwa i zaproszonych gości jest w sobotę o godz. 9.00.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 16.05.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski