NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    o godz. 17.30 nabożeństwo ku czci Matki Bożej,


2.    Przed nami miesiąc czerwiec, który  jest poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, zapraszamy codziennie na nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00.  


3.    W czwartek, 3 czerwca jest uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. W tym dniu odprawimy Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 9.30, 11.00 po której wyruszy procesja Eucharystyczna ulicami naszego Osiedla do czterech ołtarzy. Na zakończenie procesji będzie odprawiona Msza św. o godz. 13.00 oraz wieczorna o godz. 18.00. Trasa procesji z placu kościelnego ul. Księżnej Anastazji, Przyjaciół Żołnierza, Pasterską, Jarogniewa i Księżnej Anastazji na plac kościelny. Na trasie procesji ustawimy cztery ołtarze za które są odpowiedzialni poszczególni członkowie grup duszpasterskich. Pierwszy ołtarz przygotuje Ruch Rodzin Nazaretańskich, drugi członkowie Żywego Różańca oraz Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym, trzeci ołtarz rodzice dzieci pierwszokomunijnych i czwarty ołtarz przygotują Apostołowie Miłosierdzia Bożego. Prosimy wszystkich parafian o włączenie się w przygotowanie ołtarzy, trasy procesji i samej procesji. Udział w procesji nikogo nie zwalnia w tym dniu z uczestnictwa we Mszy św. Jesteśmy zobowiązani do tego, aby uczestnicy przestrzegali przepisów postanowionych, w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz przestrzegania reżimu sanitarnego dotyczącego zasad bezpiecznego funkcjonowania.


4.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 30.05.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski