X NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    o godz. 17.30 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa,


•    w przedsionku kościoła do skarbony można złożyć swoją ofiarę przeznaczoną na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego,


2.    Czerwiec jest poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, zapraszamy codziennie na nabożeństwo po Mszy św. o godz. 18.00.

 
3.    Jutro 7 czerwca, pierwszy poniedziałek miesiąca, zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. za zmarłych cierpiących w czyśćcu, po Mszy św. spotkanie formacyjne grupy Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.


4.    W najbliższy czwartek 10 czerwca o godz. 20.00, zapraszamy do kaplicy Jezusa Miłosiernego,  na wspólną modlitwę mężczyzn, którzy chcą się modlić za swoje żony, dzieci i całe rodziny.


5.     W piątek, 11 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30, 7.00, 12.00 i 18.00. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 i 18.00 odnowimy Akt poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.  


6.    W następną niedzielę, 13 czerwca, podczas Mszy św. o godz. 9.30, dzieci klas czwartych będą uroczyście obchodzić pierwszą rocznice swojej Pierwszej Komunii św.  Spowiedź dla dzieci, ich rodziców, rodzeństwa i zaproszonych gości jest w piątek o godz. 17.00.


7.    Dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpiły do Pierwszej Komunii św. w naszej parafii obchodzą białe niedziele, do końca roku szkolnego, wszystkie dzieci przychodzą na Mszę św. o godz. 12.30 w strojach komunijnych.


8.    Dekretem Księdza Arcybiskupa, z dniem 1 czerwca, wikariuszem  naszej parafii został mianowany ks. Tomasz Tylutki, dotychczas pracujący w parafii pw. św. Piotra Apostoła w Miedzyzdrojach. Witając w naszej parafii życzymy błogosławionych owoców w trudzie pracy duszpasterskiej.


9.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 6.06.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski