XII NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela oraz nowy numer dwumiesięcznika Miłujcie się,


•    o godz. 17.30 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa,


•    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza o godz. 19.00 do sali w domu parafialnym na spotkanie nt. „Życie według Biblii",


•    gościmy w naszej wspólnocie s. Elizę Olejnik  -  misjonarkę pracującą od wielu lat na placówce w Ekwadorze,


2.    Czerwiec jest poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, zapraszamy codziennie na nabożeństwo po Mszy św. o godz. 18.00.  


3.    W sobotę, 26 czerwca o godz. 15.00 zapraszamy do udziału we Mszy św. dziękczynnej za 25 lat posługi duszpasterskiej ks. Mariusza Ogórskiego - wicedyrektora Caritas naszej Archidiecezji.


4.    Szczycimy się naszym kościołem, że jest ładny, zadbany, ale konieczny jest też ktoś, kto dbałby o teren wokół kościoła - mógłby być gospodarzem terenu. Praca jest wynagradzana na podstawie umowy o wolontariacie. Prosimy o pilny kontakt
z ks. proboszczem.


5.    Informujemy, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 25-27 czerwca br.


6.    W lipcu i sierpniu  nie będzie Mszy św. w dni powszednie o godz. 7.00, a w niedziele i święta o godz. 19.00.


7.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 20.06.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski