XXVI NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    zgodnie z rozporządzeniem Konferencji Episkopatu Polski liczymy wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do Komunii św., przepraszamy za utrudnienia,


2.    W czwartek, 30 września zapraszamy na Mszę św. i spotkanie formacyjne rodziców młodzieży, która w tym roku szkolnym ma przystąpić do sakramentu bierzmowania.


3.    Miesiąc październik jest poświęcony czci Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa różańcowe po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele o godz. 17.15. Dzieci mają swoje nabożeństwa we wtorek, środę i czwartek o godz. 17.30, natomiast w poniedziałek i piątek o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa młodzież klas VII i VIII.


4.    W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca października. Przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W piątek spowiedź od godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, o godz. 18.00 Msza św. przebłagalna za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych.


5.    W piątek przypada wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.  W tym dniu swoje imieniny obchodzi  siostra Teresa – przełożona wspólnoty sióstr w naszej parafii oraz zakrystianka. Mszę św. w intencji Solenizantki odprawimy o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 26.09.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski