XXVIII NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe,


•    do skarbony w przedsionku kościoła można złoży swoją ofiarę w ramach XXI Dnia Papieskiego jako nasza pomoc dla stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia,


•    przed kościołem rozdajemy koperty z prośbą o ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Szczecinie, to jedyna uczelnia wyższa, która utrzymuje się z ofiar wiernych,


2.    Miesiąc październik jest poświęcony czci Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa różańcowe po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele o godz. 17.15. Dzieci mają swoje nabożeństwa we wtorek, środę i czwartek o godz. 17.30, natomiast w poniedziałek i piątek o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa młodzież klas VII i VIII.


3.    Od wielu miesięcy, regularnie w kaplicy Jezusa Miłosiernego trwa modlitwa mężczyzn za swoje żony, dzieci i rodziny. Zapraszamy w najbliższy czwartek, 14 października o godz. 20.00, do kaplicy na wspólną modlitwę mężczyzn, którym zależy na wspólnocie rodziny i małżeństwa .


4.    Informujemy, że na terenie naszej Parafii działa Placówka Wsparcia Dziennego Caritas dla dzieci i młodzieży. Placówka zapewnia opiekę po lekcjach w szkole, wsparcie pedagoga, terapeuty i psychologa, pomoc w odrabianiu zadań domowych, różne warsztaty i zajęcia. Dzieci mają zapewniony ciepły posiłek i napoje. Serdecznie zapraszamy. Dla zainteresowanych placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00 do 18.00 w sali Domu Parafialnego.


5.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 10.10.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski


Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania jeszcze w tym tygodniu do wyboru we wtorek LUB czwartek o godzinie 19:00 w kaplicy.

                                                                              ks. Maciej Piotrowski