II NIEDZIELA W OKTAWIE BOŻEGO NARODZENIA

1.    Dzisiaj :

 
•    uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Światowy Dzień Pokoju, Nowy 2022 Rok. Informujemy, że od  dzisiaj w naszym kościele ulega zmianie czas odprawiania Mszy św. w niedziele i święta, pierwsza Msza św. o godz. 7.30 następne  9,30,  11.00,  12.30,  13.30  i 18.00.
W dni powszednie Msze św. o godz. 6.30,  12.00 i 18.00,


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela,

2.    Jutro w niedzielę  po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.


3.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca stycznia. Przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W piątek spowiedź od godz. 17.00.  W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.


4.    W czwartek, 6 stycznia obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie nazywane świętem Trzech Króli. W naszym kościele odprawiamy Msze św. według porządku niedzielnego,  podczas każdej Mszy św. będziemy poświęcać kredę, którą oznaczymy drzwi naszych mieszkań.  Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na potrzeby misji katolickich na świecie.


5.    Zgodnie z zapowiedzią w tym roku wizyta duszpasterska - kolęda odbywać się będzie tylko na wcześniejsze zaproszenia. Rozpoczynamy wizytę duszpasterską w poniedziałek.

    - 3.01. w poniedziałek  - ul. Cedyńska, ul. Czcibora

    - 4.01. we wtorek  -  ul. Księżnej Anastazji i ul. Świętoborzyców

    - 5.0.1 w środę  - ul. Jarogniewa, ul. Myśliwska, ul. Księżnej Zofii

6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 2.01.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski