II NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela,

2.    W środę, 19 stycznia obchodzi swoje imieniny ks. Mariusz Ogórski – wicedyrektor Caritas naszej Archidiecezji, mieszkaniec naszego domu; swoją Mszę św. imieninową odprawi o godz. 18.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy.


3.    Podczas panującej pandemii koronawirusa wielu mieszkańców naszej parafii zaprosiło kapłana w okresie Bożego Narodzenia, aby zgodnie z polskim zwyczajem,  pobłogosławił dom i rodzinę w niej mieszkającą, dziękujemy za otwarte drzwi i za zaproszenie.  Mieszkańcy parafii, którzy czują sie odpowiedzialni za wspólnotę i kościół naszej parafii, a nie mieli odwagi albo też inne przeszkody stanowiły barierę, aby zaprosić kapłana z błogosławieństwem do swojego domu, mogą złożyć swoją ofiarę w kopercie na tacę. Wszystkim  Bóg zapłać za wielkoduszne serce.


4.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 16.01.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski