III NIEDZIELA WIELKANOCNY

1.    Dzisiaj :


•     po każdej Mszy św. oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi ukrytemu w Najświętszym Sakramencie – adoracja,


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela ,


•     po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca,


•    o godz. 17.30 nabożeństwo majowe,


2.    Miesiąc maj jest poświęcony czci Najświętszej Marii Panny. Zapraszamy codziennie w maju na nabożeństwa po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele i święta o godz. 17.30.


3.    We wtorek, 3 maja obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski. W naszym kościele odprawiamy Msze św. według porządku niedzielnego, zapraszamy do licznego uczestnictwa. O godz. 18.00 Msza św. w intencji maturzystów.


4.    W środę, 4 maja,  o godz. 18.00 zapraszamy na msze św. w intencji małżeństw naszej parafii.


5.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca maja. Przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy na Msze św. podczas której modlić się będziemy o liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek spowiedź od godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, o godz. 18.00 Msza św. przebłagalna za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 1.05.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski