IV NIEDZIELA WIELKANOCNY

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela ,


•    o godz. 17.30 nabożeństwo majowe,


2.    Miesiąc maj jest poświęcony czci Najświętszej Marii Panny. Zapraszamy codziennie w maju na nabożeństwa po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele i święta o godz. 17.30.


3.    Jutro, w poniedziałek zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.00, rodziców dzieci klas IV, które w tym roku szkolnym będą obchodzić pierwszą rocznicę pierwszej spowiedzi i Komunii św.


4.    W czwartek, 12 maja o godz. 20.00 zapraszamy mężów na wspólną modlitwę za swoje żony i rodziny.


5.    W sobotę, 14 maja przypada święto św. Macieja Apostoła, w tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. Maciej Piotrowski – wikariusz naszej parafii. W modlitwach pamiętajmy o czcigodnym Solenizancie, o godz. 18.00 odprawi Mszę św. zapraszamy do wspólnej modlitwy.


6.    W następną niedzielę, 15 maja, podczas Mszy św. o godz. 9.30, pierwsza grupa dzieci klas trzecich przystąpią do Pierwszej Komunii św.  Spowiedź dla dzieci, ich rodziców, rodzeństwa i zaproszonych gości jest w sobotę o godz. 9.00.


7.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 8.05.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski