V NIEDZIELA WIELKANOCNY

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela ,


•    o godz. 17.00 nabożeństwo majowe razem z dziećmi, które dzisiaj przystąpiły do pierwszej Komunii św. ,


2.    Miesiąc maj jest poświęcony czci Najświętszej Marii Panny. Zapraszamy codziennie w maju na nabożeństwa po Mszy św. o godz. 18.00.


3.    W poniedziałek, 16 maja przypada święto św. Andrzeja Boboli, w tym dniu swoje imieniny obchodzi Ks. Abp Andrzej Dzięga – Pasterz naszej Archidiecezji. W naszych modlitwach pamiętajmy o dostojnym Solenizancie.


4.    W następną niedzielę, 22 maja, podczas Mszy św. o godz. 9.30, druga grupa dzieci klas trzecich przystąpi do Pierwszej Komunii św.  Spowiedź dla dzieci, ich rodziców, rodzeństwa i zaproszonych gości jest w sobotę o godz. 9.00.


5.    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza w niedzielę 22 maja 2022 r. o godz. 19:00 do salki w domu parafialnym na prezentacje otwartą nt.: „Wezwanie Matki Bożej w objawieniach do pokuty i nawrócenia”.


6.    Dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpiły do Pierwszej Komunii św. w naszej parafii obchodzą białe niedziele, do końca roku szkolnego, wszystkie dzieci przychodzą na Mszę św. o godz. 12.30 w strojach komunijnych.


7.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 15.05.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski