VI NIEDZIELA WIELKANOCNY

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela ,


•    o godz. 17.00 nabożeństwo majowe razem z dziećmi, które dzisiaj przystąpiły do pierwszej Komunii św. ,


•    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza o godz. 19:00 do salki w domu parafialnym na prezentacje otwartą nt.: „Wezwanie Matki Bożej w objawieniach do pokuty i nawrócenia”.


2.    Miesiąc maj jest poświęcony czci Najświętszej Marii Panny. Zapraszamy codziennie w maju na nabożeństwa po Mszy św. o godz. 18.00.


3.    W następną niedzielę, 29 maja, podczas Mszy św. o godz. 9.30, dzieci klas czwartych będą uroczyście przeżywać pierwszą rocznice swojej pierwszej Komunii św.  Spowiedź dla dzieci, ich rodziców, rodzeństwa i zaproszonych gości jest w piątek o godz. 17.00.


4.    Dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpiły do Pierwszej Komunii św. w naszej parafii obchodzą białe niedziele, do końca roku szkolnego, wszystkie dzieci przychodzą na Mszę św. o godz. 12.30 w strojach komunijnych.


5.    Uprzejmie informuję, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 26-28 maja br.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 22.05.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski