ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela ,


•    po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca,


•    o godz. 17.30 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, ,


•    w przedsionku kościoła do skarbony można złożyć swoją ofiarę przeznaczoną na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego,

2.    Przed nami miesiąc czerwiec, który  jest poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, zapraszamy codziennie na nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00.


3.    Jutro, w poniedziałek obchodzimy uroczystość NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki Archidiecezji. Chociaż jest to dzień pracy zapraszamy do licznego uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30, 12.00 i 18.00.


4.    Rozpoczynamy Tydzień Ewangelizacji – okazja do modlitwy za naszą wspólnotę parafialną. Zachęcamy, aby jednorazowo pomodlić się dziesiątką różańca za wybrane 100 rodzin naszej parafii. W przedsionku kościoła znajdują się kartki z zakresem adresów obejmujących mniej więcej tyle mieszkań. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, można odmówić dziesiątką różańca w intencji wybranych osób.


5.    Dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpiły do Pierwszej Komunii św. w naszej parafii obchodzą białe niedziele, do końca roku szkolnego, wszystkie dzieci przychodzą na Mszę św. o godz. 12.30 w strojach komunijnych.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 5.06.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski