NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela ,


•    o godz. 17.30 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, ,


2.    Miesiąc czerwiec, jest poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, zapraszamy codziennie na nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00.


3.    W czwartek, 16 czerwca jest uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. W tym dniu odprawimy Msze św. o godz. 7.30, 9.30 i 11.00 po której wyruszy procesja Eucharystyczna ulicami naszego Osiedla do czterech ołtarzy. Na zakończenie procesji będzie odprawiona Msza św. około godz. 13.00 oraz Msza św. wieczorna o godz. 18.00. Trasa procesji jak w latach ubiegłych: z placu kościelnego ul. Księżej Anastazji, Przyjaciół Żołnierza, Pasterską, Daszyńskiego, Myśliwską, Świętoborzyców, Jarogniewa i Księżnej Anastazji na plac kościelny. Na trasie procesji ustawimy cztery ołtarze za które są odpowiedzialni członkowie poszczególnych grup duszpasterskich. Pierwszy ołtarz przygotuje Ruch Rodzin Nazaretańskich , drugi ołtarz członkowie Żywego Różańca oraz Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym, trzeci ołtarz rodzice dzieci pierwszokomunijnych i czwarty ołtarz przygotują Apostołowie Miłosierdzia Bożego. Prosimy wszystkich parafian o przyłączenie się w przygotowanie ołtarzy i trasy procesji i samej procesji. Próba sypania kwiatków dla dziewcząt jest w środę o godz. 17.00. Bardzo prosimy o pomoc w uprzątnięciu placu kościelnego na uroczystość Bożego Ciała, zapraszamy do wspólnej pracy w środę po Mszy wieczornej. Udział w procesji nikogo nie zwalnia w tym dniu z uczestnictwa we Mszy św.


4.    Zapraszamy na Mszę św. jutro w poniedziałek, 13 czerwca o godz. 12.00 z okazji 47 rocznicy świeceń kapłańskich ks. proboszcza. Mszy św. będzie przewodniczył Jego Ekscelencja Ks. Bp Edward Dajczak – Biskup Diecezjalny z Koszalina w koncelebrze współbraci, którzy 15 czerwca 1975 r. przyjęli święcenia kapłańskie w katedrze w Gorzowie Wlkp. Koszalinie i Szczecinie.


5.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 12.06.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski