XV NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela oraz nowy numer dwumiesięcznika Miłujcie się,


2.    Rozpoczęły się wakacje, przypominamy o chrześcijańskim wykorzystaniu wczasów, obozów, pielgrzymek i wycieczek. Zwracamy uwagę na zachowanie przepisów ruchu drogowego, zwłaszcza ograniczenie prędkości przy prowadzeniu pojazdów mechanicznych. Przepisy te obowiązują w sumieniu. Rodzicom przypominamy, aby swoje dzieci wyjeżdżające na kolonie i obozy letnie, zaopatrzyć w stosowne pismo do Kierownictwa, po to, by dzieci i młodzież mogły uczestniczyć w niedzielę i święta we Mszy św.


3.    W czwartek, 14 lipca o godz. 20.00 zapraszamy do kaplicy Jezusa Miłosiernego mężczyzn, którzy chcą wspólnie modlić się za swoje żony i całe rodziny.


4.    Szczycimy się naszym kościołem, że jest ładny, zadbany, ale konieczny jest też ktoś, kto dbałby o teren wokół kościoła - mógłby być gospodarzem terenu. Praca jest wynagradzana na podstawie umowy o wolontariacie.


5.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 10.07.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski