XVIII NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela oraz nowy numer dwumiesięcznika Miłujcie się,


2.    Jutro w poniedziałek, o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. za zmarłych cierpiących w czyśćcu, po Mszy św. spotkanie grupy Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.


3.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca sierpnia, przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy wspólnie modlić się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek spowiedź od godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Podczas wakacji za względu na czas urlopów nie odwiedzamy chorych w pierwszą sobotę miesiąca.


4.    W sobotę, 6 sierpnia obchodzimy święto Przemienia Pańskiego, zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30, 12.00 i 18.00.


5.    Trwają wakacje, przypominamy o chrześcijańskim wykorzystaniu wczasów, obozów, pielgrzymek i wycieczek. Zwracamy uwagę na zachowanie przepisów ruchu drogowego, zwłaszcza ograniczenie prędkości przy prowadzeniu pojazdów mechanicznych. Przepisy te obowiązują w sumieniu.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 31.07.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski