XXI NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


2.    W piątek, 26 sierpnia przypada uroczystość NMP Częstochowskiej, zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30, 12.00 i 18.00. Podczas każdej Mszy św. odnowimy Śluby Jasnogórskie Narodu Polskiego.


3.    Dekretem Księdza Arcybiskupa, z dniem 27 sierpnia, ks. Tomasz Tylutki został zwolniony z obowiązków wikariusza naszej parafii i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Józefa w Szczecinie. Dziękując za trud pracy duszpasterskiej w naszej parafii, życzymy błogosławionych owoców na nowej  placówce.Nowym wikariuszem został mianowany ks. Marcin Nockowski, dotychczas pracujący w parafii pw. św. Józefa w Szczecinie. Witając w naszej parafii,  życzymy błogosławionych owoców w trudzie pracy duszpasterskiej.
Natomiast decyzją Władz Zakonnych, s. Ewa Picher, katechizująca w Przedszkolach w naszej parafii została odwołana z placówki i skierowana do Domu Prowincji w Łodzi. Dziękujemy za posługę w naszej parafii życząc błogosławionych owoców pracy w nowej rzeczywistości.


4.    Uprzejmie informuję, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 26-28 sierpnia br.


5.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 21.08.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski