XXIV NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


2.    Jutro w poniedziałek, zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. i spotkanie formacyjne rodziców dzieci klas III, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do pierwszej spowiedzi i Komunii św.


3.    W środę, 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, chociaż jest to dzień pracy zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30, 12.00 i 18.00, po każdej Mszy św. będzie adoracja krzyża.


4.    Zmieniła się godzina prób scholi dziewcząt i chłopców. Od tego tygodnia spotkania odbywają się w soboty o godz. 10.00. Zapraszamy dzieci, które chciałyby się włączyć do wspólnego śpiewu  podczas Mszy św. w niedzielę o godz. 12.30.


5.    Zapraszamy dzieci od 6 roku życia do Placówki Wsparcia Dziennego Caritas, która znajduje sie na terenie nasze Domu Parafialnego. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 17.00 i zapewnia wsparcie pedagoga, terapeuty i logopedy.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 11.09.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski