XXV NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    w przedsionku kościoła do skarbony można złożyć swoją ofiarę na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz na Wydział Teologiczny Uniwersytetu w Szczecinie,


•    przed kościołem rozdajemy koperty z prośbą o ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Szczecinie, to jedyna uczelnia wyższa, która utrzymuje się z ofiar wiernych,


2.    Jutro w poniedziałek, zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. i spotkanie formacyjne rodziców dzieci klas II, które w tym roku szkolnym rozpoczynają swoje przygotowanie do życia sakramentalnego.  
Natomiast o godz.19.00 zapraszamy na spotkanie organizacyjne, młodzież klas VIII - kandydatów do sakramentu bierzmowania.


3.    W środę, 21 września  przypada święto św. Mateusza Apostoła Ewangelisty, w tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. Mateusza Pakuła – wikariusz naszej parafii. W modlitwach pamiętajmy o czcigodnym Solenizancie, o godz. 18.00 ks. Mateusz odprawi Mszę św. imieninową,  zapraszamy do wspólnej modlitwy.


4.    Uprzejmie informuję, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 23-25 września br.


5.    Parafialny Oddział Akcji zaprasza w niedzielę 25 września o godz. 19.00 do sali w domu parafialnym na spotkanie nt. „Nawrócenie w świetle dokumentów Kościoła”.


6.    Przypominamy, że w soboty o godz. 14.45 odbywają się próby scholi dziewcząt i chłopców. Zapraszamy dzieci, które chciałyby się włączyć do wspólnego śpiewu  podczas Mszy św. w niedzielę o godz. 12.30.


7.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 18.09.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski