XXVIII NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe,


•    zgodnie z zarządzeniem Episkopatu Polski liczymy wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do Komunii św., przepraszamy za utrudnienie przy wyjściu z kościoła,


2.     Miesiąc październik jest poświęcony czci Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa różańcowe po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele o godz. 17.15. Dzieci mają swoje nabożeństwa we wtorek, środę i czwartek o godz. 17.30, natomiast w poniedziałek i piątek o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa młodzież klas VII i VIII.


3.    We wtorek, 11 października o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie formacyjne wszystkich kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Natomiast w czwartek, 13 października również o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie formacyjne wszystkich rodziców, których dzieci w tym roku szkolnym mają przystąpić do pierwszej spowiedzi i Komunii św.


4.    Już od wielu miesięcy spotyka się na wspólnej modlitwie i adoracji Najświętszego Sakramentu za swoje żony, grupa mężczyzn naszej parafii. Zapraszamy w najbliższy czwartek 13 października o godz. 20.00, do kaplicy Jezusa Miłosiernego,  na wspólną modlitwę mężczyzn, którzy chcą się modlić za swoje żony, dzieci i całe rodziny.


5.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 9.10.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski