XXXII NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca,


2.    Jutro 7 listopada, pierwszy poniedziałek miesiąca, zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. za zmarłych cierpiących w czyśćcu, po Mszy św. spotkanie formacyjne grupy Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.


3.    W czwartek, 10 listopada o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie formacyjne wszystkich rodziców, których dzieci w tym roku szkolnym mają przystąpić do pierwszej spowiedzi i Komunii św. Natomiast o godz. 20.00,zapraszamy do kaplicy Jezusa Miłosiernego,  na wspólną modlitwę mężczyzn, którzy chcą się modlić za swoje żony, dzieci i całe rodziny.


4.    W piątek, 11 listopada, przypada 104 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości, w tym dniu obchodzimy święto państwowe; zapraszamy o godz. 12.00 na Mszę św. w intencjach naszej Ojczyzny.
Zgodnie z kan. 1245 Kodeksu Prawa Kanonicznego informujemy, że w tym dniu obowiązuje dyspensa od obowiązku przestrzegania dnia pokuty, nie ma obowiązku przestrzegania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych, bardzo prosimy, aby w tym dniu wszyscy korzystający z dyspensy odmówili jedną dziesiątkę różańca, ofiarując tę modlitwę o pokój na Ukrainie.


5.     Nabożeństwo za zmarłych – wypominki,  odprawiamy w listopadzie do I Niedzieli Adwentu,  (27 listopada) od poniedziałku do soboty, codziennie o godz. 17.30. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy do skarbony obok ołtarza Matki Bożej Częstochowskiej.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 6.11.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski