UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Przeżywana dziś Uroczystość Wniebowstąpienia przypomina nam, że niebo jest celem naszego życia. Wraz z całym Kościołem, na wzór Apostołów, trwamy na modlitwie o dar Ducha Świętego. Wspólnotowe modlitwy z okazji nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego w czasie nabożeństw majowych. Prośmy o dary Ducha Świętego dla nas i całego Kościoła także w naszych osobistych modlitwach.

 

2. Rodziców kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na spotkanie organizacyjnie w środę  27 maja na g. 19:00 w kościele. Prosimy o przekazanie tej informacji zainteresowanym osobom.

 

3. W najbliższą sobotę Wigilia Zesłania Ducha Świętego. Czuwanie dla dorosłych, wzorem lat ubiegłych od godziny 20.00. Z racji epidemiologicznych nie będzie w tym roku nabożeństwa dla dzieci.

 

4. Miesiąc maj jest poświęcony czci Najświętszej Marii Panny, zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele o godz. 17.30.

 

5. Zachęcamy do codziennej modlitwy różańcowej o godz. 20.30. Transmisje z różańca na parafialnym kanale Youtube i profilu Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Facebooku.

 

6. Przed kościołem można nabyć nowy numer Niedzieli: artykuły okolicznościowe z okazji 100. lecia urodzin św. Jana Pawła, o biblijnych mamach i inne.

 

7. Wznawiamy akcję zbiórki makulatury oraz plastikowych zakrętek, na misje. Odbędzie się ona w dniach 29-31 maja.

 

8. Wszystkim Mamom, przeżywającym swoje święto 26 maja, Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca w tym niełatwym czasie. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

 

Szczecin, 24.05.2020 r.