ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO


1.    Dzisiaj :


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    o godz. 17.30 nabożeństwo  majowe ku czci Matki Bożej,

2.    Jutro, w poniedziałek obchodzimy uroczystość NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki Archidiecezji. Chociaż jest to dzień pracy zapraszamy do licznego uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30, 7.00, 12.00 i 18.00.


3.    We wtorek, 2 czerwca o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie formacyjne rodziców dzieci pierwszokomunijnych.


4.    W środę 3 czerwca o godzinie 19.00 zapraszamy na spotkanie wszystkich kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.


5.    Miesiąc czerwiec jest poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, zapraszamy codziennie na nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00.

 
6.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca czerwca, przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. podczas której będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek spowiedź od godz. 15.00, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, o godz. 18.00 Msza św. przebłagalna za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych.


7.    Rozpoczynamy Tydzień Ewangelizacji – okazja do modlitwy za naszą wspólnotę parafialną. Chętni mogą objąć modlitwą 100 wybranych rodzin.  W przedsionku kościoła znajdują się kartki z zakresem rodzin objętych twoją modlitwą.Nie trzeba wychodzić z domu, można odmówić dziesiątką różańca w intencji wybranych rodzin.
Zapraszamy także poszczególne grupy parafialne, aby po wieczornej Mszy św. podjąć godzinną adorację w kaplicy Jezusa Miłosiernego. Plan adoracji jest wywieszony w gablocie przed kościołem.  


8.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca w tym niełatwym czasie. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 31.05.2020 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski