XI NIEDZIELA ROKU

  1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    o godz. 17.30 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa,

 
2.    Miesiąc czerwiec jest poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, zapraszamy codziennie na nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00.


3.    W piątek, 19 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30, 7.00, 12.00 i 18.00.


4.    W sobotę, podczas Mszy św. o godz. 16.00 młodzież klas VIII przyjmie sakrament bierzmowania.  Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na krótkie spotkanie z modlitwą o światło Ducha Świętego na czas egzaminów w poniedziałek o godz.  19.00. Kolejne raz spotkamy się w czwartek o godz. 19.00. W piątek od godz. 15.00 do godz. 19.00 zapraszamy wszystkich kandydatów, świadków oraz ich rodziców do spowiedzi.
Do udziału we Mszy św. w sobotę o godz. 16.00 zapraszamy tych, którzy od października modlili  się za kandydatów do bierzmowania.


5.     W następna niedzielę, 21 czerwca, podczas Mszy św. o godz. 9.30 dzieci klas III przystąpią do Pierwszej Komunii św. Spowiedź dla dzieci, ich rodziców, rodzeństwa i zaproszonych gości jest w sobotę o godz. 9.00.  


6.    Konferencja Episkopatu Polski przypomina,  że w kościołach i innych obiektach kultu religijnego:
a) uczestnicy mają obowiązek zakrywania ust i nosa, za wyjątkiem sprawujących kult religijny,
b) nie obowiązuje żaden limit osób,
c) nie ma obowiązku zachowania odległości 2 metrów między osobami; oczywiście jeśli jest to możliwe, to dla względów bezpieczeństwa sanitarnego można zachować dystans, jednak nie jest to obowiązek prawny - w budynku kościoła wystarczą maseczki wszystkich uczestniczących w liturgii, dotyczy to także konfesjonału.


7.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca w tym niełatwym czasie. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 14.06.2020 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski