XXVI NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    przed kościołem rozdajemy koperty z prośbą o ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Szczecinie, to jedyna uczelnia wyższa, która utrzymuje się z ofiar wiernych,


•    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza o godz. 19.00 do sali w domu parafialnym na spotkanie nt. „Jak realizujemy dziedzictwo zawarte w odnawianych Ślubach Jasnogórskich?”


2.    Miesiąc październik jest poświęcony czci Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa różańcowe po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele o godz. 17.15. Dzieci mają swoje nabożeństwa we wtorek, środę i czwartek
o godz. 17.30, natomiast w poniedziałek i piątek o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa młodzież klas VII i VIII.


3.    W czwartek przypada wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.  W tym dniu swoje imieniny obchodzi  siostra Teresa – przełożona wspólnoty sióstr w naszej parafii oraz zakrystianka. Mszę św. w intencji Solenizantki odprawimy o godz. 18.00. Zapraszamy do licznego uczestnictwa.


4.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca października. Przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy na Msze św. podczas której modlić się będziemy o liczne powołania kapłańskie i zakonne. W piątek spowiedź od godz. 15.00, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, o godz. 18.00 Msza św. przebłagalna za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych.


5.    W czwartek, 1 października o godz. 19.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkanie formacyjne.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 27.09.2020 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski