WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    o godz. 17.30 nabożeństwo za zmarłych,


2.    Nabożeństwo za zmarłych – wypominki, będziemy odprawiać w listopadzie codziennie o godz. 17.30. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy do skarbony obok ołtarza Matki Bożej Częstochowskiej.


3.    Jutro w poniedziałek, 2 listopada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św.  odprawimy o godzinie 6.30, 7.00, 12.00 i 18.00.  Po Mszy św. wieczornej spotkanie wspólnoty Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.
Zachęcamy, aby w listopadzie zyskiwać odpust zupełny ofiarując za zmarłych cierpiących w czyśćcu.


4.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca listopada. Przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy na Msze św. podczas której modlić się będziemy o liczne powołania kapłańskie i zakonne. W piątek spowiedź od godz. 15.00, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, o godz. 18.00 Msza św. przebłagalna za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych.


5.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 1.11.2020 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski