CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    o godz. 17.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego uroczyste nieszpory Akcji Katolickiej, która w dniu dzisiejszym obchodzi swoje święto patronalne.


•    o godz. 17.30 nabożeństwo za zmarłych,


•    obecny rok, który przeżywamy w kwestiach wiary doświadczył nas dość mocno: Wielkanoc bez palm i święconki, Uroczystość Wszystkich Świętych przy zamkniętych cmentarzach, nikt z nas nie wie jak będzie wyglądało Boże Narodzenie; dlatego polecamy już do nabycia opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przeznaczamy w całości na budowę nowych organów w naszym kościele,


2.    Nabożeństwo za zmarłych – wypominki, odprawiamy codziennie do końca listopadao godz. 17.30. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy do skarbony obok ołtarza Matki Bożej Częstochowskiej.


3.    W następną niedzielę, 29 listopada rozpoczynamy w Kościele Adwent, który jest radosnym czasem oczekiwania na przyjście Pana Jezusa na Boże Narodzenie oraz drugie przyjście na końcu czasów. Przez cały Adwent zapraszamy codziennie o godz. 18.00 na Msze św. ku czci Matki Bożej zwane roratami. Ze względu na panującą pandemie Corona wirusa rekolekcje adwentowe w naszej parafii zostały przełożone na inny bardziej dogodny termin dla wszystkich.


4.    Uprzejmie informuję, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 27-29 listopada br.

5.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 22.11.2020 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski