BOŻE NARODZENIE 2020

1.    Dzisiaj:  


•    uroczystość Bożego Narodzenia, w naszym kościele odprawiamy Msze św. według porządku niedzielnego,


2.    Jutro drugi dzień świąt, uroczystość św. Szczepana, Msze św. odprawiamy jak w każdą niedzielę. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.


3.    W niedzielę obchodzimy święto  Świętej Rodziny, podczas Mszy św. o godz. 11.00 i 12.30 odnowimy przyrzeczenia małżeńskie, zapraszamy wszystkich małżonków.


4.    W czwartek, 31 grudnia zakończenie starego roku, Msza św. dziękczynno – błagalna o godz. 17.00, podczas Mszy św. podsumowanie pracy duszpasterskiej oraz inwestycji w naszej parafii.


5.    W piątek, 1 stycznia Nowy 2021 Rok, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Światowy Dzień Pokoju; w naszym kościele Msze św. odprawiamy według porządku niedzielnego.


6.    Ze względu panującą pandemie koronawirusa w tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej – kolędy. Wiernych, którzy są nowymi mieszkańcami naszej parafii i chcieliby, aby ich mieszkanie oraz rodzina zostały pobłogosławione, prosimy o zgłaszanie drogą mailową (pocztą elektroniczną)  przez stronę internetową parafii.  Stali mieszkańcy naszej parafii, którzy chcieliby, aby ich dom i rodzina w tym roku również zostały pobłogosławione, mogą również droga elektroniczną zgłaszać swoje adresy. Na zgłoszenia adresów czekamy do niedzieli 17 stycznia 2021.


7.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 25.12.2020 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski