I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.    Dzisiaj :  


•    rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi o. Józef Szczecina – redemptorysta. Ramowy program rekolekcji jest następujący: Msze św.
z naukami rekolekcyjnymi w dni powszednie o godz. 9.30, 12.00 i 18.00. Szczegółowy plan rekolekcji jest umieszczony w gablotach. Przypominamy,
że w poniedziałek o godz. 19.00 jest spotkanie formacyjne rodziców dzieci pierwszokomunijnych oraz rodziców kandydatów do bierzmowania.  Bardzo serdecznie prosimy o modlitwę w intencji błogosławionych owoców  rekolekcji.


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela oraz nowy numer „Miłujcie się”


•     o godz. 17.17 nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym,


2.    W Środę Popielcową rozpoczęliśmy Wielki Post. Przypominamy, że chrześcijanie wszystkich obrządków w Wielkim Poście nie urządzają i nie uczestniczą w zabawach tanecznych.


3.    W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej: dzieci o godz. 16.30, ogólna o godz. 17.30 i młodzież o godz. 19.00. Natomiast w niedzielę zapraszamy o godz. 17.15 na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.


4.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 21.02.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski