V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela,


•    o godz. 17.15 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym,


•    grupa Caritas przed kościołem, tam można nabyć baranki, świece wielkanocne oraz kartki świąteczne, dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na pomoc ludziom ubogim naszej parafii,


•    do skarbony w przedsionku kościoła można złożyć swoją ofiarę na kwiaty i urządzenie Grobu Pańskiego,


2.    W środę, 24 marca, po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na adoracje Najświętszego sakramentu  prowadzona przez Ruch Rodzin Nazaretańskich.


3.    W czwartek, 25 marca, przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 oraz o godz. 18.00 będzie można dokonać duchowej adopcji dziecka poczętego, składając swoją deklarację na ołtarzu. Duchowa adopcja to zobowiązanie w sumieniu wobec Pana Boga do modlitwy za poczęte dziecko przez dziewięć miesięcy: jednej dziesiątki różańca oraz krótkiej modlitwy w obronie życia dziecka poczętego. Zapraszamy wszystkich, którym drogie jest życie drugiego człowieka.


4.    Informujemy, że kolejna zbiórka makulatury na misje i plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 26 – 28 marca br.


5.    W piątek  zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej: dzieci o godz. 16.30, ogólna o godz. 17.30 i młodzież o godz. 19.00.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 21.03.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski