NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1.    Dzisiaj :

 
•    po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca,

2.    Jutro w Poniedziałek Wielkanocny, w naszym kościele Msze św. odprawiamy według porządku niedzielnego. Ponieważ jest to pierwszy poniedziałek miesiąca, o godz. 18.00 zapraszamy Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym  do wspólnej modlitwy za zmarłych.


3.    Do Święta Miłosierdzia Bożego, odpustu parafialnego, przygotowujemy się przez Nowennę, którą rozpoczęliśmy w Wielki Piątek i trwać będzie do soboty wielkanocnej. Zapraszamy codziennie o godz. 18.00 na Mszę św. z kazaniem.  W następną niedzielę, 11 kwietnia, Święto Miłosierdzia Bożego, w kaplicy Sanktuarium przez cały dzień wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Podczas Mszy św. o godz. 12.30 dzieci, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do pierwszej spowiedzi i Komunii św. uroczyście odnowią swoje przyrzeczenia chrztu św.  O godz. 15.00 uroczysta Godzina Miłosierdzia Bożego. O godz. 18.00 Suma odpustowa. Przez cały dzień kazania będzie głosił ks. kanonik dr Krzysztof Łuszczek - Rektor Arcybiskupiego Wyższego Seminarium  Duchownego w Szczecinie.


4.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 4.04.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski