II NIEDZIELA WIELKANOCNA ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1.    Dzisiaj :  


•    Święto Miłosierdzia Bożego, w kaplicy Sanktuarium przez cały dzień wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja,


•    o godz. 12.30 podczas Mszy św. dzieci z naszej parafii, które przygotowują się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. uroczyście odnowią swoje przyrzeczenia chrztu św.


•    o godz. 15.00 uroczysta Godzina Miłosierdzia Bożego,


•    o godz. 18.00 Suma odpustowa, nie ma Mszy św. o godz. 19.00,


•    rozpoczynamy 77 Tydzień Miłosierdzia pod hasłem "Jesteśmy wezwani do miłosierdzia", jest to czas refleksji i jeszcze większego zaangażowania się w pomoc ludziom potrzebującym,  przed kościołem grupa Caritas zbiera ofiary do puszek na potrzeby swojej działalności,


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela ,

2.    W najbliższym tygodniu wszystkie Msze św. będziemy odprawiać w kaplicy Jezusa Miłosiernego, ponieważ rozpoczynają się prace przygotowawcze na chórze naszego kościoła pod budowę organów. Przepraszamy za utrudnienia.


3.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 11.04.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski