III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela ,


2.    Informujemy, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia br. W  2020 r. - pomimo pandemii i zmniejszonej ilości zbiórek makulatury – zebraliśmy ponad 40 ton makulatury i prawie 800 kg zakrętek, z czego uzyskaliśmy łączną kwotę 8.607,00 zł., z czego  wsparliśmy projekty misyjne prowadzone przez ojców Franciszkanów, Werbistów, Salezjanów, Sercanów, a także siostry Służebniczki NMP NP oraz Dzieło Pomocy Ad Gentes i Polską Fundację dla Afryki. Od 2017 r. dzięki programowi Adopcja na Odległość, wspieramy  kształcenie i dożywianie dzieci i młodzieży z Puszczy Amazońskiej w Peru.


3.    W następna niedzielę, 25 kwietnia swoje imieniny obchodzi ks. Marek Kawa, wikariusz naszej parafii. Swoja Mszę św. imieninową odprawi w niedzielę o godz. 11.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencjach czcigodnego Solenizanta.


4.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 18.04.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski