V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca,


2.    Miesiąc maj jest poświęcony czci Najświętszej Marii Panny. Zapraszamy codziennie w maju na nabożeństwa po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele i święta o godz. 17.30.


3.    Jutro w poniedziałek, 3 maja obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski. W naszym kościele odprawiamy Msze św. według porządku niedzielnego, zapraszamy do licznego uczestnictwa.


4.    We wtorek, 4 maja zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie formacyjne rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do pierwszej spowiedzi i Komunii św. Obecność wszystkich rodziców jest obowiązkowa.


5.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca maja. Przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W piątek spowiedź od godz. 15.00, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 2.05.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski