ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    o godz. 17.00 nabożeństwo ku czci Matki Bożej razem z dziećmi, które były dzisiaj u Pierwszej Komunii św.,


2.    Miesiąc maj jest poświęcony czci Najświętszej Marii Panny. Zapraszamy codziennie w maju na nabożeństwa po Mszy św. o godz. 18.00.


3.    Jutro, w poniedziałek obchodzimy uroczystość NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki Archidiecezji. Chociaż jest to dzień pracy zapraszamy do licznego uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30, 7.00, 12.00 i 18.00
Na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie formacyjne zapraszamy rodziców dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do pierwszej spowiedzi i Komunii św.


4.    Rozpoczynamy Tydzień Ewangelizacji – okazja do modlitwy za naszą wspólnotę parafialną. Zachęcamy, aby jednorazowo pomodlić się dziesiątką różańca za wybrane
100 rodzin naszej parafii. W przedsionku kościoła znajdują się kartki z zakresem adresów obejmujących mniej więcej tyle mieszkań. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, można odmówić dziesiątką różańca w intencji wybranych osób.


5.    Uprzejmie informuję, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 28 - 30 maja br.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 23.05.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski