XI NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    o godz. 17.30 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa,


•    w przedsionku kościoła do skarbony można złożyć swoją ofiarę przeznaczoną na pomoc w zorganizowaniu wypoczynku letniego dla dzieci i seniorów przez Caritas naszej Archidiecezji,


2.    Czerwiec jest poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, zapraszamy codziennie na nabożeństwo po Mszy św. o godz. 18.00.  


3.    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza w niedzielę 20 czerwca o godz. 19.00 do sali w domu parafialnym na spotkanie nt. „Życie według Biblii”.


4.    Dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpiły do Pierwszej Komunii św. w naszej parafii obchodzą białe niedziele, do końca roku szkolnego, wszystkie dzieci przychodzą na Mszę św. o godz. 12.30 w strojach komunijnych.


5.    Szczycimy się naszym kościołem, że jest ładny, zadbany, ale konieczny jest też ktoś, kto dbałby o teren wokół kościoła - mógłby być gospodarzem terenu. Praca jest wynagradzana na podstawie umowy o wolontariacie. Prosimy o pilny kontakt
z ks. proboszczem.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 13.06.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski