XIII NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela, nowy numer dwumiesięcznika Miłujcie się oraz pamiątkowe "cegiełki" z budowy organów w naszym kościele,


•    o godz. 17.30 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa,


2.    We wtorek, 29 czerwca przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30, 7.00, 12.00 i 18.00. Ofiary składane na tacę w tym dniu są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej – Świętopietrze.


3.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca, przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy wspólnie modlić się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek spowiedź od godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. przebłagalna za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych. Podczas wakacji za względu na czas urlopów nie odwiedzamy chorych w pierwszą sobotę miesiąca.


4.    Szczycimy się naszym kościołem, że jest ładny, zadbany, ale konieczny jest też ktoś, kto dbałby o teren wokół kościoła - mógłby być gospodarzem terenu. Praca jest wynagradzana na podstawie umowy o wolontariacie. Prosimy o pilny kontakt
z ks. proboszczem.


5.    W lipcu i sierpniu  nie będzie Mszy św. w dni powszednie o godz. 7.00, a w niedziele i święta o godz. 19.00.


6.    Dekretem Księdza Arcybiskupa, z dniem 1 lipca, ks. Marek Kawa został zwolniony z obowiązków wikariusza naszej parafii i mianowany wikariuszem w parafii pw. św. Jerzego w Goleniowie. Dziękując za trud pracy duszpasterskiej w naszej parafii, życzymy błogosławionych owoców na nowej  placówce. Ks. Marek w środę o godz. 18.00 odprawi Msze św. podczas, której będziemy mogli podziękować za trud jego pracy w naszej parafii.


7.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 27.06.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski