XXIV NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    przeżywać uroczystość beatyfikacji Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej,


•    w przedsionku kościoła do skarbony można złożyć swoja ofiarę na utrzymanie miejsc świętych w Ojczyźnie Jezusa,


2.    Jutro w poniedziałek, zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. i spotkanie formacyjne rodziców dzieci klas III, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do pierwsze spowiedzi i Komunii św.


3.    We wtorek, 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, chociaż jest to dzień pracy zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30, 7.00, 12.00 i 18.00, po każdej Mszy św. będzie adoracja krzyża.


4.    W środę, 15 września zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00  i spotkanie rodziców dzieci klas II, które rozpoczynają bezpośrednie przygotowanie do Pierwszej spowiedzi i Komunii św.


5.    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza w niedzielę 19.09. o godz. 19:00 do sali w domu parafialnym na spotkanie nt. „Życie według Katechizmu Kościoła Katolickiego".


6.    Przypominamy, że w soboty o godz. 14.45 odbywają się próby scholi dziewcząt i chłopców. Zapraszamy dzieci, które chciałyby się włączyć do wspólnego śpiewu  podczas Mszy św. w niedzielę o godz. 12.30.


7.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 12.09.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski