XXVII NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca,


•     o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe,


•    przed kościołem rozdajemy koperty z prośbą o ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Szczecinie, to jedyna uczelnia wyższa, która utrzymuje się z ofiar wiernych,


2.    Miesiąc październik jest poświęcony czci Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa różańcowe po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele o godz. 17.15. Dzieci mają swoje nabożeństwa we wtorek, środę i czwartek o godz. 17.30, natomiast w poniedziałek i piątek o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa młodzież klas VII i VIII.


3.    Jutro, w pierwszy poniedziałek miesiąca października zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie formacyjne członków Apostolskiego Dzieła Pomocy Duszom Czyśćcowym.


4.    We wtorek, 5 października przypada liturgiczne wspomnienie św. Faustyny Apostołki Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30, 7.00, 12.00 i 18.00.


5.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca października, o godz. 18.00 zapraszamy na Msze św. w intencji o liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.


6.    W następna niedzielę, 10 października podczas Mszy św. o godz. 12.30 zostaną poświęcone różańce i przekazane dzieciom klas II, które rozpoczynają przygotowanie do pierwsze spowiedzi i Komunii św.


7.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 3.10.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania do wyboru we wtorek LUB czwartek o godzinie 19:00 w kaplicy.

                                                                              ks. Maciej Piotrowski