XXIX NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela oraz miesięcznik  Miłujcie się,


•    o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe,


2.    Miesiąc październik jest poświęcony czci Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa różańcowe po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele o godz. 17.15. Dzieci mają swoje nabożeństwa we wtorek, środę i czwartek o godz. 17.30, natomiast w poniedziałek i piątek o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa młodzież klas VII i VIII.


3.    W poniedziałek, 18 października  przypada 28 rocznica tragicznej śmierci ks. Józefa Ortyla poprzedniego proboszcza naszej parafii. O godz. 12.00 zapraszamy na Msze św.
w intencji świętej pamięci ks. Józefa.


4.    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza w niedzielę 24 października o godz. 19.00 do sali w domu parafialnym na prelekcję Stanisława Maruszczaka nt. „Ks. Kardynał Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia”.


5.     Uprzejmie informuję, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 22 - 24 października br.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 17.10.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski