JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    o godzinie 17.30 nabożeństwo  za zmarłych,


•    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza o godz. 19.00 do sali w domu parafialnym na prezentację w swoje święto patronalne,


2.    Nabożeństwo za zmarłych – wypominki, odprawiamy do soboty 27 listopada  codziennie o godz. 17.30. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy do skarbony obok ołtarza Matki Bożej Częstochowskiej.


3.    W następną niedziele, 28 listopada rozpoczynamy w Kościele Adwent, który jest radosnym czasem oczekiwania na przyjście Pana Jezusa na Boże Narodzenie oraz drugie przyjście na końcu czasów. W naszym kościele rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi o. Andrzej Kinal Misjonarz Świętej Rodziny. Szczegółowy program rekolekcji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. Od następnej niedzieli będziemy rozprowadzać poświęcone opłatki na stół wigilijny.


4.    Uprzejmie informujemy, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 26-28 listopada br.


5.    Wszystkim, którzy pospieszyli z pomocą w uporządkowaniu placu kościelnego bardzo serdecznie dziękujemy, Bóg zapłać.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 21.11.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski