III NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela,


•    w przedsionku kościoła do skarbony można złożyć swoją ofiarę przeznaczoną na potrzeby Kościoła: Kirche in Not, (szczególnie na potrzeby Kościoła prześladowanego),

2.    Uprzejmie informujemy, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 28-30 stycznia br. w 2021 r. z 12 punktów zbiórki makulatury, zebraliśmy ponad  54 tony makulatury, co pozwoliło nam wesprzeć placówki misyjne  kwotą ponad 13.000 zł.


3.    W następną niedzielę 30 stycznia o godz. 19.00 w sali w Domu Parafialnym Akcja Katolicka organizuje spotkanie synodalnej, na które zapraszają przedstawicieli:  Apostołów Miłosierdzia, Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, Ruchu  Rodzin Nazaretańskich, Członków Żywego Różańca,  Miłosiernych  wobec najmniejszych.


4.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 23.01.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski