V NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela,


•    po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca,


•     pierwsza niedziela lutego, po każdej Mszy św. oddajemy cześć Chrystusowi ukrytemu w Najświętszym Sakramencie,


2.    W poniedziałek, który jest pierwszym miesiąca lutego, zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00 za wszystkich zmarłych cierpiących w czyśćcu, po Mszy św. spotkanie formacyjne grupy Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.


3.    W piątek,  11 lutego obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Jest to XXX Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji zapraszamy wszystkich chorych wraz z opiekunami na Mszę św. o godzinie 12.00. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa i obostrzenia sanitarne podczas Mszy św. nie możemy  udzielać sakramentu namaszczenia chorych wszystkim obecnym,  zapraszamy do naszej świątyni będziemy modlić się za wszystkich chorych. W koniecznych przypadkach po Mszy św. udzielimy indywidualnie sakramentu namaszczenia.


4.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 6.02.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski