VII NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :  
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela,

2.    Informuję, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 25-27 lutego br.
Pragniemy podzielić się też radością, że rozpoczynamy 11 rok Akcji “Makulatura na misje”. W ciągu minionych 10 lat zebraliśmy ponad  370  ton makulatury, z czego uzyskaliśmy ponad 74 tysiące zł na misje


3.    W następną niedzielę 27 lutego o godz. 19.00 w sali w Domu Parafialnym Akcja Katolicka organizuje spotkanie synodalnej, na które zapraszają przedstawicieli:  Apostołów Miłosierdzia, Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, Ruchu  Rodzin Nazaretańskich, Członków Żywego Różańca,  Miłosiernych  wobec najmniejszych oraz osoby indywidualne.


4.    W środę, 20 kwietnia podczas Mszy św. o godz. 18.00 Jego Ekscelencja Ks. Bp Henryk Wejman udzieli sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej młodzieży naszej parafii. Wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie przystąpili do sakramentu bierzmowania w swoim czasie i teraz chcieliby przystąpić,  informujemy, że czas przygotowania dla takich kandydatów rozpoczynamy we wtorek 1 marca o godz. 19.00. We wszystkie wtorki Wielkiego Postu ks. Tomasz będzie przygotowywał młodzież i wszystkich starszych, którzy wcześnie nie przystąpili do tego sakramentu. Zapraszamy.


5.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

   
Szczecin, 20.02.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski