IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela,


•    o godz. 17.15 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym,


•    grupa Caritas rozprowadza przed kościołem świece wielkanocne i kartki świąteczne,


•    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza o godz. 19.00 do sali w Domu Parafialnym na wykład Sylwii Grabowskiej nt. Wartość i znaczenie życia i rodziny w świetle Encykliki Humanae Vitae Papieża Pawła VI,


•    do skarbony w przedsionku kościoła można złożyć swoją ofiarę na kwiaty i urządzenie Grobu Pańskiego,


2.    W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej: dzieci o godz. 16.30, ogólna o godz. 17.30 i młodzież o godz. 19.00.


3.    W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca kwietnia. Przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W piątek spowiedź od godz. 16.30. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, o godz. 18.00 Msza św. przebłagalna za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych.


4.    W piątek  25 marca, Ojciec Święty Franciszek wraz z Kościołem Powszechnym  zawierzył Rosję i Ukrainę Niepokalanemu Sercu Maryi.
Codziennie do soboty, 2 kwietnia, kiedy to przypada 17 rocznica śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II,  po Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić o trwałe owoce Aktu Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi, natomiast w sobotę, która jest pierwszą sobotą miesiąca kwietnia, rozpoczynamy nabożeństwa pięciu pierwszych sobót Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.


5.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 27.03.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski