VII NIEDZIELA WIELKANOCNY WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela ,


•    o godz. 17.30 nabożeństwo majowe,

2.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca czerwca. Przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy na Msze św. podczas której modlić się będziemy o liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek spowiedź od godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, o godz. 18.00 Msza św. przebłagalna za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych.


3.    Przed nami miesiąc czerwiec, który  jest poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, zapraszamy codziennie na nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00.  


4.    Sobota, 4 czerwca to Wigilia Zesłania Ducha Świętego, o godz. 19.00 zapraszamy do naszej świątyni dzieci, na wspólne modlitewne czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. Natomiast o godz. 20.15 zapraszamy na czuwanie modlitewne wszystkich, którzy we wspólnocie modlitewnej chcą umocnić swoją wiarę.


5.    Dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpiły do Pierwszej Komunii św. w naszej parafii obchodzą białe niedziele, do końca roku szkolnego, wszystkie dzieci przychodzą na Mszę św. o godz. 12.30 w strojach komunijnych.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 29.05.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski