XII NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj : 


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela


•    o godz. 17.30 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa,


•    do skarbony w przedsionku kościoła można złożyć swoją ofiarę przeznaczoną na organizacje przez Caritas  koloni letnich dla dzieci, natomiast przed kościołem odbywa się kiermasz ciast, dochód przeznaczony jest również na organizację koloni letnich dla dzieci,  


2.    Miesiąc czerwiec, jest poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, zapraszamy codziennie na nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00.


3.    Uprzejmie informuję, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 24-26 czerwca br.


4.    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza w niedzielę 26 czerwca 2022 r. o godz. 19:00 do salki w domu parafialnym na wieczór poezji autorskiej nt.: „Pokój”.


5.    W czwartek na zakończenie obchodów uroczystości Bożego Ciała podczas Mszy św. o godz. 12.00 i 18.00 poświęcimy wianki wykonane z tegorocznych ziół i kwiatów.


6.    Ks. Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga zaprasza do Archikatedry szczecińskiej we wtorek,  28 czerwca o godz. 18.00 na Mszę św. dziękczynną z okazji Jubileuszu 50-lecia utworzenia naszej Diecezji. Ks. Arcybiskup zaprasza wszystkich członków Żywego Różańca, zrzeszonych w grupach parafialnych, członków Nieustającego Różańca i Męskiego Różańca oraz wszystkich modlących sie na różańcu. Mszę św. poprzedzi modlitewne czuwanie w Katedrze od godz. 17.00. Dopełnieniem świętowania Jubileuszu po Mszy św. będzie wspólny posiłek dla uczestników modlitwy na Placu Katedralnym.


7.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 19.06.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski