XX NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


2.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca września, przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. wszystkich ministrantów, kandydatów na ministrantów i lektorów wraz z rodzicami, będziemy się wspólnie modlić o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. zapraszamy całą służbę liturgiczną na pierwsze po wakacjach spotkanie z nowym Księdzem opiekunem. W piątek jest spowiedź od godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, natomiast o godz. 18.00 zapraszamy na Msze św. przebłagalną za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych.


3.    W sobotę o godz. 14.45 zapraszamy na pierwszą po wakacjach próbę wszystkie dzieci, które śpiewały w scholi, oraz te, które chciałyby się włączyć, dziewczęta i chłopców, do wspólnego śpiewu podczas Mszy św. w niedzielę o godz. 12.30.


4.    W następną niedzielę zapraszamy dzieci z klas I z tornistrami na Mszę św. o godz. 12.30, podczas Mszy św. zostaną uroczyście poświęcone tornistry  i przybory szkolne.


5.     Dekretem Księdza Arcybiskupa, z dniem 27 sierpnia,  nowym wikariuszem naszej parafii został mianowany ks. Mateusz Pakuła  dotychczas pracujący w parafii pw. Matki Bożej Jasnogórskiej w Szczecinie. Witając w naszej parafii życzymy błogosławionych owoców w trudzie pracy duszpasterskie.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 28.08.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski